Поліетилен є безбарвним полімером, що володіє хімічною сталістю і здатністю розплавлятися при нагріванні. Джерелом сировини є етиленовий газ. Виробництво поліетилену відбувається в процесі полімеризації молекул етилену під дією високого або низького тиску з утворенням гранул розміром 2 – 5 мм.
Поліетилен високого тиску (або низької щільності) має м'яку, гнучку структуру. Синтез полімерів проводиться у трубчастому реакторі або автоклаві. Структура ПВД має деяку особливість: у ній безліч відгалужень різної довжини. Це свідчить про те, що зв'язки слабкі, тому поліетилен не відрізняється міцністю. До того ж даний матеріал характеризується підвищеною плинністю в розплавленому стані та високою гнучкістю. Полімер широко поширений як пакувальний матеріал. Він застосовується при виготовленні продуктових пакетів, мішків для сміття, контейнерів, обгорткової плівки. ПВД має більшу гнучкість, м'якість порівняно з ПНД.
Вторинний поліетилен після завершення терміну служби також переробляється. З економічного погляду перероблений ПВД вигідний виготовлення тари для сипких і рідких хімічних речовин, плівки промислового та побутового призначення, фітингів, каналізаційних труб, пакувальної сітки, каністр. Переробка вторинного поліетилену дає матеріал виготовлення автомобільних деталей (приладова панель, пластикова обробка дверей), ящиків для непродовольчих товарів.
З будь - яких питань звертайтесь до наших менеджерів і ми з радістю допоможемо Вам !